• آدرس : بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

BMW SERVICE

دکتر موتور تعمیرگاه تخصصی بی ام و

خدمات تعمیرگاه تخصصی بی ام دبلیو دکتر موتور

تعمیر موتور بی ام و

تعمیرات تخصصی انواع موتور خودروهای بی ام و ، شما می توانید در ادامه با خدمات تعمیرات موتور بی ام و دکتر موتور بیشتر آشنا شوید.

تعمیر گیربکس بی ام و

تعمیرات تخصصی انواع گیربکس خودروهای بی ام و، شما می توانید در ادامه با خدمات تعمیرات گیربکس بی ام و دکتر موتور بیشتر آشنا شوید.

تعمیر جلوبندی بی ام و

تعمیرات تخصصی جلوبندی خودروهای بی ام و ، شما می توانید در ادامه با خدمات تعمیرات جلوبندی بی ام و دکتر موتور بیشتر آشنا شوید.

سرویس های دوره ای بی ام و

سرویس های دوره ای خودروهای بی ام و با روغن ها و فیلتر های اصلی و با کیفیت در شان خودروهای بی ام و
bmw-service-partner_compress29

تعمیرگاه تخصصی بی ام و دکتر موتور

تعمیرگاه تخصصی یعنی چه؟ اصولا تعمیرگاهی که خدماتی خاص ارائه می دهد با عنوان تخصصی شناخته می شود ، اکثر تعمیرگاه ها خدمات کلی ارائه می دهند ولی اگر در خودرو مشکلی جدی وجود داشته باشد توانایی رفع آن را ندارند. به طور مثال اگر تعمیرکارانی که با تعمیرات خودروی بی ام و آشنایی داشته باشند فرضا ده نفر باشند تعمیرکارانی که سالها موتور های بی ام و را تعمیر کرده باشند و با تمامی قلق های این موتور ها آشنا باشند کمتر از یک نفر خواهد بود. دکتر موتور اولین مرکزی است که به صورت تخصصی بر روی تعمیرات موتور بی ام و تجهیز شده و خدمات تعمیر گیربکس و جلوبندی را نیز با کیفیت عالی به شما عزیزان ارائه می دهد.

BMW Repair

عیب یابی تخصصی بخش های مکانیکال بی ام و

بخش های مکانیکال بی ام و یعنی سیستم هایی که به صورت مکانیکی طراحی شده اند. مهمترین این بخش ها عبارت اند از موتور ، گیربکس ، سیستم تعلیق یعنی جلوبندی و عقب بندی ، سیستم انتقال قدرت شامل پلوس ها ، دیفرانسیل ها و ترانسفر کیس. عزیزان این بخش ها مهمترین بخش های هر خودرو محسوب میشوند و درجه حساسیت این قطعات بالاترین و حساس ترین محسوب می شوند. برای عیب یابی این بخش ها نیاز به تجهیزات سنگین بسیار زیادی است که بسیاری از تعمیرگاه ها توانایی تهیه آن را ندارند در نتیجه تعمیر خودروی بی ام و شما به احتمالات و نه قطعیت کشانده می شود یعنی تعمیرکار با حساب احتمالات روند تعمیراتی و عیب یابی را ادامه داده که هزینه این کار را شما خواهید پرداخت.

تعمیرگاه بی ام و سری x

تعمیرگاه بی ام و سری x

تعمیرگاه بی ام و سری 7

تعمیرگاه بی ام و سری 7

تعمیرگاه بی ام و دکتر موتور ، مرکز تخصصی تعمیر موتور بی ام و ، تعمیر گیربکس اتوماتیک بی ام و ، تعمیر جلوبندی بی ام و

تعمیرگاه بی ام و سری 3

تعمیرگاه بی ام و سری 5

تعمیرگاه بی ام و سری 3

تعمیرگاه بی ام و سری 3

درباره تعمیرگاه بی ام دبلیو دکتر موتور

دکتر موتور یک تیم تخصصی برای عیب یابی و تعمیر موتور خودروهای وارداتی و من جمله خودروهای بی ام و است. فعالیت تخصصی تعمیرات موتور خودرو در دکتر موتور از سال 1380 آغاز گشته و در این مدت تلاش شده تکنسین هایی که تجربه و علم تعمیر موتور خودرو را دارند به عنوان تعمیرکار خودرو جذب نماید.در این مرکز تمامی خدمات تعمیری و عیب یابی طبق اصول و استاندارد های خودروسازان بوده و خارج از چهارچوب روال تعمیراتی فعالیت نخواهیم داشت. شما با آرامش می توانید تمام فعالیت های سرویسی و تعمیری موتور خودروی بی ام و خود را به دکتر موتور بسپارید و بدون هیچ مشکلی با خودروی بی ام و خود به مسافرت و تردد بپردازید. استقبال بی نظیر شما عزیزان از خدمات دکتر موتور باعث افتخار ما بوده و تمام تلاش خود را در جهت کسب رضایت کامل شما خواهیم داشت لذا به دلیل حجم خودروهای مراجعه کننده به دکتر موتور، حتما قبل از مراجعه درخواست نوبت داشته باشید تا وقت شما در تعمیرگاه هدر نرود جهت اخذ نوبت هم می توانید با یک تلفن راحت این کار را انجام دهید هم می توانید آنلاین از طریق سایت اقدام فرمایید.

بهترین تعمیرگاه بی ام و در تهران

جستجو در مورد بهترین تعمیرگاه بی ام و در تهران در عمل امری غلط خواهد بود. همانطور که بهترین دکتر در تهران و یا بهترین رستوران در تهران در عمل مفهوم ندارند بهترین تعمیرگاه بی ام و در تهران نیز مفهوم ندارد. باید به میزان رضایت مشتریان و کیفیت خدمات تعمیرگاه نظر داشت تا بتوان تعمیرگاهی مناسب برای خودروی بی ام و انتخاب کرد.

تعمیرگاه بی ام و سری 3

خدمات تعمیر موتور بی ام و در تعمیرگاه بی ام و دکتر موتور

تعمیرگاه تخصصی بی ام و دکتر موتور مجری تعمیرات و عیب یابی موتور بی ام و

خودروهای بی ام و در ایران شامل چند مدل موتور هستند که برخی از آنها دارای مشکلات ذاتی با نوع بنزین ایران و برخی از آنها بی تفاوت به بنزین هستند. بسیاری از مشتریان این سوال را دارند که اصولا چرا باید موتور نسبت به کیفیت بنزین باید حساس باشد؟ آیا این موضوع یک ضعف برای بی ام و محسوب می شود؟ در جواب باید عنوان کرد که موتور خودرو دارای یک الگوریتم حساب شده ای است به نام نسبت تراکم. این نسبت بیان گر بسیاری از خاصیت های موتور است که ذکر آنها در این مطلب نمی گنجد، نسبت تراکم هر چه بالاتر باشد قدرت موتور نسبت به حجم موتور بالاتر می رود پس این یک ضعف برای موتور نیست، هدف اصلی خودروسازان کاهش حجم موتور و افزایش قدرت موتور است. راه حل مشکل خود سوزی بنزین اسفاده از مواد افزودنی است که بنزین را برای این موتور ها مهیا کند. اگر از این مکمل ها استفاده نشود موتور به شدت تحت آسیب و فرسودگی شدید قرار خواهد گرفت.

تعمیر موتور بی ام و در تعمیرگاه بی ام و دکتر موتور

  • تعمیر اساسی انواع موتور خودروهای بی ام و
  • عیب یابی تمامی بخش های موتور بی ام و
  • تجهیزات تخصصی تعمیری برای موتور های بی ام و
  • تعمیر بخش های الکترونیکی موتور خودروهای بی ام و
  • اورهال و نوسازی موتور و رفع جرم روغن موتور بی ام و
  • رفع تمامی عوامل بد کاردن و ریپ زدن موتور بی ام و
  • رفع تمامی صداهای اضافی موتور بی ام و
  • سرویس روغن موتور بی ام و با لوازم اصلی
  • سرویس کامل تنظیم موتور بی ام و

دیاگ تخصصی موتور BMW

تعمیرگاه تخصصی دکتر موتور با دارا بودن دیاگ های اصلی BMW تمامی عیوبی که در زمینه کنترلر موتور خودروهای BMW هستند را شناسایی و تعمیر خواهد نمود. تست و پارامتر گیری از تمامی سنسور های موتور BMW، بررسی کارکرد سیستم تایمینگ متغیر BMW، رفع تمامی عوامل روشن شدن چراغ هشدار و چراغ چک BMW، بررسی سلامت موتور با آنالیز گاز های خروجی با دستگاه چهار گاز و استاندارد سازی موتور BMW برای اخذ معاینه فنی.

لطفا توجه فرمایید این مرکز خدمات دیاگ BMW ندارد و فقط برای موتور خودروهای BMW و عیب یابی موتور توسط تیم دکتر موتور انجام میگردد لذا جهت دریافت خدمات دیاگ بخش های مختلف BMW می توانید به تعمیرگاه های عمومی BMW مراجعه فرمایید.

تعمیر موتور n46 بی ام و دکتر موتور

تعمیر موتور N46 بی ام دابلیو

موتور N20 یکی از پر تیراژ ترین موتور های چهار سیلندر BMW بوده و بر روی بسیاری از خودروهای BMW در نمونه های مختلف نصب است. دکتر موتور به صورت تخصصی خدمات تعمیراتی این موتور را ارائه می دهد از قبیل تعمیرات اساسی و اورهال و نوسازی موتور های شاتون زده و یاتاقان زده، عیب یابی کامل تمامی بخش های مکانیکی و الکترونیکی موتور N20 ، انجام سرویس های دوره ای روغن و شمع و مدار سوخت رسانی و ...

تعمیر موتور n20 بی ام دابلیو دکتر موتور

تعمیر موتور N20 بی ام دابلیو

موتور N64 یکی از موتور های چهار سیلندر BMW بوده و نمونه های اصلاح شده آن بعد ها با کد های دیگری مثل N43 و... روانه بازار شد. دکتر موتور به صورت تخصصی خدمات تعمیراتی این موتور را ارائه می دهد از قبیل تعمیرات اساسی و اورهال و نوسازی موتور های شاتون زده و یاتاقان زده، عیب یابی کامل تمامی بخش های مکانیکی و الکترونیکی موتور N46 ، انجام سرویس های دوره ای روغن و شمع و مدار سوخت رسانی و ...

تعمیر موتور m54 بی ام دابلیو دکتر موتور

تعمیر موتور M54 بی ام دابلیو

موتور M54 یکی از موتور های شش سیلندر BMW بوده و بر روی بسیاری از خودروهای شش سیلندر BMW در سالهای قبل از 2010 سوار است .دکتر موتور به صورت تخصصی خدمات تعمیراتی این موتور را ارائه می دهد از قبیل تعمیرات اساسی و اورهال و نوسازی موتور های شاتون زده و یاتاقان زده، عیب یابی کامل تمامی بخش های مکانیکی و الکترونیکی موتور M54 ، انجام سرویس های دوره ای روغن و شمع و مدار سوخت رسانی و ...

تعمیر موتور n55 بی ام دابلیو دکتر موتور

تعمیر موتور N54 بی ام دابلیو

موتور N54 نسل جدید موتور M54 بوده و از موتور های شش سیلندر BMW است و بر روی بسیاری از خودروهای شش سیلندر BMW در سالهای بعد از 2010 سوار است .دکتر موتور به صورت تخصصی خدمات تعمیراتی این موتور را ارائه می دهد از قبیل تعمیرات اساسی و اورهال و نوسازی موتور های شاتون زده و یاتاقان زده، عیب یابی کامل تمامی بخش های مکانیکی و الکترونیکی موتور N54 ، انجام سرویس های دوره ای روغن و شمع و مدار سوخت رسانی و ...

تعمیر موتور m62 بی ام دابلیو دکتر موتور

تعمیر موتور m62 بی ام دابلیو

موتور M62 از موتور های هشت سیلندر BMW است و بر روی بسیاری از خودروهای هشت سیلندر BMW در سالهای قبل از 2010 سوار است .دکتر موتور به صورت تخصصی خدمات تعمیراتی این موتور را ارائه می دهد از قبیل تعمیرات اساسی و اورهال و نوسازی موتور های شاتون زده و یاتاقان زده، عیب یابی کامل تمامی بخش های مکانیکی و الکترونیکی موتور N54 ، انجام سرویس های دوره ای روغن و شمع و مدار سوخت رسانی و ...

تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس بی ام و ، تعمیرات و عیب یابی تمامی گیربکس های خودروهای بی ام و

گیربگس بنز نیز مانند موتور های ساخت بی ام و خاص است با این تفاوت که گیربکس های بی ام و را خود کمپانی بی ام و نمی سازد. گیربکس های بی ام و اکثرا محصول کمپانی ZF هستند. این گیربکس ها در ایران اکثرا دچار کم لطفی واقع می شوند. آنچه که شما با عنوان تعمیر گیربکس خودروی خود مواجه هستید اکثرا تعویض گیربکس با نمونه استوک دیگر است. در واقع کمتر پیش می آید که گیربکس های ZF در ایران تعمیر شوند. تحویل های کوتاه مدت  یک روزه و دو روزه ناشی از همین فعالیت است. ما در مرکز دکتر موتور گیربکس خودروی بی ام و شما را در زمان یک هفته تعمیر میکنیم نه زودتر اما چرا؟ گیربکس خودروی شما هر چه هم معیوب باشد تعمیر کردنش بهتر از تعویض آن با یک لوپ لوپ است. دقیقا جنس استوک نقش لوپ لوپ دارد.

تعمیر جلوبندی بی ام و

تعمیر جلوبندی بی ام و در تعمیرگاه تخصصی دکتر موتور ، رقع تمامی عیوب ممکن در سیستم جلوبندی خودروهای بی ام و ، رفع گیجی قرمان ، رفع ناپایداری های غیر استاندارد خودروهای بی ام و و فرمانپذیری خودرو ، رفع کشیدگی فرمان به یک جهت خاص ، رفع عوامل لاستیک سایی و تنظیم زوایای چرخ، پرس کاری بوش های مندل و طبق های بی ام و و تمامی خدماتی که مربوط به عیب یابی و تعمیر سیستم تعلیق خودروهای بی ام و می باشد در دکتر موتور ارائه می گردد.

جلوبندی سازی

تعمیرگاه بی ام و در غرب تهران

با توجه به موقعیت تعمیرگاه بی ام و دکتر موتور در تهران ، عزیزانی که ساکن غرب تهران هستند به سادگی می توانند با این مرکز در تعامل باشند یعنی اگر در جستجوی تعمیرگاه بی ام و در غرب تهران یا تعمیرگاه بی ام و در منطقه 2 تهران و یا تعمیرگاه بی ام و در منطقه 5 تهران هستید به سادگی می توانید به تعمیرگاه بی ام و دکتر موتور مراجعه نمایید. عزیزان ساکن در سایر مناطق تهران نیز می توانند با درخواست خودروبر تخصصی ، بدون پرداخت هزینه خودروی بی ام و خود را به تعمیرگاه منتقل کنند.

سوالات و نظرات خود را ارسال کنید