• آدرس : بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

MERCEDES BENZ

تعمیرگاه تخصصی مرسدس بنز دکتر موتور

درباره تعمیرگاه تخصصی مرسدس بنز دکتر موتور

دکتر موتور یک تیم تخصصی برای عیب یابی و تعمیر موتور خودروهای وارداتی و من جمله خودروهای مرسدس بنز است. فعالیت تخصصی تعمیرات موتور خودرو در دکتر موتور از سال 1380 آغاز گشته و در این مدت تلاش شده تکنسین هایی که تجربه و علم تعمیر موتور خودرو را دارند به عنوان تعمیرکار خودرو جذب نماید.در این مرکز تمامی خدمات تعمیری و عیب یابی طبق اصول و استاندارد های خودروسازان بوده و خارج از چهارچوب روال تعمیراتی فعالیت نخواهیم داشت. شما با آرامش می توانید تمام فعالیت های سرویسی و تعمیری موتور خودروی مرسدس خود را به دکتر موتور بسپارید و بدون هیچ مشکلی با خودروی مرسدس بنز خود به مسافرت و تردد بپردازید. استقبال بی نظیر شما عزیزان از خدمات دکتر موتور باعث افتخار ما بوده و تمام تلاش خود را در جهت کسب رضایت کامل شما خواهیم داشت لذا به دلیل حجم خودروهای مراجعه کننده به دکتر موتور، حتما قبل از مراجعه درخواست نوبت داشته باشید تا وقت شما در تعمیرگاه هدر نرود جهت اخذ نوبت هم می توانید با یک تلفن راحت این کار را انجام دهید هم می توانید آنلاین از طریق سایت اقدام فرمایید.

طرح بهاره سرویس و چکاپ خودروهای مرسدس بنز

سفر مطمئن با خودروی مطمئن، از 1 اسفند تا 1 اردیبهشت همراه با دکتر موتور

 • تعویض روغن موتور با روغن پتروناس اصلی
 • بازدید روغن گیربکس از نظر کمی و کیفی
 • بررسی و بازدید سطح و کیفیت روغن هیدرولیک
 • بررسی و بازدید سطح و کیفیت روغن ترمز
 • بررسی و بازدید مایع رادیاتور و شیشه شور
 • بازدید لنت ها و بررسی عملکرد ترمز خودرو
 • بررسی وضعیت جلوبندی خودرو
 • بررسی وضعیت پلوس ها
 • بررسی کامل خودرو از نظر روغن ریزی
 • بازدید لاستیک ها و تنظیم باد لاستیک
 • بررسی سلامت مدار فن خنک کن خودرو
 • بررسی روغن دیفرانسیل از نظر کمی و کیفی

تعمیرگاه تخصصی مرسدس بنز دکتر موتور

تعمیرگاه تخصصی یعنی چه؟ اصولا تعمیرگاهی که خدماتی خاص ارائه می دهد با عنوان تخصصی شناخته می شود ، اکثر تعمیرگاه ها خدمات کلی ارائه می دهند ولی اگر در خودرو مشکلی جدی وجود داشته باشد توانایی رفع آن را ندارند. به طور مثال اگر تعمیرکارانی که با تعمیرات خودروی مرسدس بنز آشنایی داشته باشند فرضا ده نفر باشند تعمیرکارانی که سالها موتور های مرسدس بنز را تعمیر کرده باشند و با تمامی قلق های این موتور ها آشنا باشند کمتر از یک نفر خواهد بود. دکتر موتور اولین مرکزی است که به صورت تخصصی بر روی تعمیرات موتور مرسدس بنز تجهیز شده و خدمات تعمیر گیربکس و جلوبندی را نیز با کیفیت عالی به شما عزیزان ارائه می دهد.

عیب یابی تخصصی بخش های مکانیکال بنز

بخش های مکانیکال مرسدس بنز یعنی سیستم هایی که به صورت مکانیکی طراحی شده اند. مهمترین این بخش ها عبارت اند از موتور ، گیربکس ، سیستم تعلیق یعنی جلوبندی و عقب بندی ، سیستم انتقال قدرت شامل پلوس ها ، دیفرانسیل ها و ترانسفر کیس. عزیزان این بخش ها مهمترین بخش های هر خودرو محسوب میشوند و درجه حساسیت این قطعات بالاترین و حساس ترین محسوب می شوند. برای عیب یابی این بخش ها نیاز به تجهیزات سنگین بسیار زیادی است که بسیاری از تعمیرگاه ها توانایی تهیه آن را ندارند در نتیجه تعمیر خودروی مرسدس بنز شما به احتمالات و نه قطعیت کشانده می شود یعنی تعمیرکار با حساب احتمالات روند تعمیراتی و عیب یابی را ادامه داده که هزینه این کار را شما خواهید پرداخت.

محافظت کامل از موتور خودروهای مرسدس بنز

شرکت در معتبرترین آکادمی های بین المللی تعمیرات بنز

بهترین تعمیرگاه مرسدس بنز در تهران

جستجو در مورد بهترین تعمیرگاه مرسدس بنز در تهران در عمل امری غلط خواهد بود. همانطور که بهترین دکتر در تهران و یا بهترین رستوران در تهران در عمل مفهوم ندارند بهترین تعمیرگاه مرسدس بنز در تهران نیز مفهوم ندارد. باید به میزان رضایت مشتریان و کیفیت خدمات تعمیرگاه نظر داشت تا بتوان تعمیرگاهی مناسب برای خودروی مرسدس بنز انتخاب کرد.

خدمات تعمیر موتور مرسدس بنز در تعمیرگاه مرسدس بنز دکتر موتور

تعمیرگاه تخصصی مرسدس بنز دکتر موتور مجری تعمیرات و عیب یابی موتور بنز

خودروهای مرسدس بنز در ایران شامل چند مدل موتور هستند که برخی از آنها دارای مشکلات ذاتی با نوع بنزین ایران و برخی از آنها بی تفاوت به بنزین هستند. بسیاری از مشتریان این سوال را دارند که اصولا چرا باید موتور نسبت به کیفیت بنزین باید حساس باشد؟ آیا این موضوع یک ضعف برای مرسدس محسوب می شود؟ در جواب باید عنوان کرد که موتور خودرو دارای یک الگوریتم حساب شده ای است به نام نسبت تراکم. این نسبت بیان گر بسیاری از خاصیت های موتور است که ذکر آنها در این مطلب نمی گنجد، نسبت تراکم هر چه بالاتر باشد قدرت موتور نسبت به حجم موتور بالاتر می رود پس این یک ضعف برای موتور نیست، هدف اصلی خودروسازان کاهش حجم موتور و افزایش قدرت موتور است. راه حل مشکل خود سوزی بنزین اسفاده از مواد افزودنی است که بنزین را برای این موتور ها مهیا کند. اگر از این مکمل ها استفاده نشود موتور به شدت تحت آسیب و فرسودگی شدید قرار خواهد گرفت.

تنظیم موتور مرسدس بنز

تعمیر موتور مرسدس بنز در تعمیرگاه مرسدس بنز دکتر موتور

 • تعمیر اساسی انواع موتور خودروهای مرسدس بنز
 • عیب یابی تمامی بخش های موتور مرسدس بنز
 • تجهیزات تخصصی تعمیری برای موتور های مرسدس بنز
 • تعمیر بخش های الکترونیکی موتور خودروهای مرسدس بنز
 • اورهال و نوسازی موتور و رفع جرم روغن موتور مرسدس
 • رفع تمامی عوامل بد کاردن و ریپ زدن موتور مرسدس بنز
 • رفع تمامی صداهای اضافی موتور مرسدس بنز
 • سرویس روغن موتور مرسدس با لوازم اصلی
 • سرویس کامل تنظیم موتور مرسدس بنز
هر کدام از موتور های مرسدس بنز دارای تنوع و انواع بسیار مختلفی هستند، به طور مثال موتور M271  خود دارای چند مدل مختلف بوده از قبیل KE18,DE18LA,KE16,DE18 که هر کدام نکات و تفاوت های تعمیراتی خاص خود را دارند و شخص کارشناس تعمیراتی باید با این تفاوت ها و نکات ظریف تعمیر و عیب یابی آنها آشنا باشد. شاید ایرادی از نظر شما ساده برداشت شود ولی ساده ترین ایرادات ممکن است باعث مشکلات بزرگی در اثر تعمیر اشتباه شود بنابراین پیشنهاد دکتر موتور این است تمامی امور مربوط به سرویس و نگهداری و تعمیرات موتور خود را به یک مرکز تخصصی بسپارید.
تعمیر موتور m111 مرسدس بنز

تعمیر موتور m111 مرسدس

موتور قدیمی چهار سیلندر تولیدی مرسدس بنز که بر روی بسیاری از مرسدس های کلاس C و E و CLK تا سال 2006 با ورژن های مختلف نصب است، تعمیرات اساسی موتور M111 یاتاقان زده و شاتون زده، رفع روغن سوزی، رفع صداهای اضافه موتور در زمان کارکرد، اورهال و نوسازی موتور و رفع جرم داخل موتور، تنظیم موتور و سرویس های دوره ای، عیب یابی کامل موتور و رفع تمامی عوامل بد کارکردن موتور M111 مرسدس

تعمیر موتور m271 مرسدس بنز

تعمیر موتور m271 مرسدس

موتور چهار سیلندر تولیدی مرسدس بنز که بر روی بسیاری از مرسدس های کلاس C و E و CLK از سال های 2002 تا 2015 با ورژن های مختلف نصب است، تعمیرات اساسی موتور M271 یاتاقان زده و شاتون زده، رفع روغن سوزی، رفع صداهای اضافه موتور در زمان کارکرد، اورهال و نوسازی موتور و رفع جرم داخل موتور، تنظیم موتور و سرویس های دوره ای، عیب یابی کامل موتور و رفع تمامی عوامل بد کارکردن موتور M271 مرسدس

تعمیر موتور m133 مرسدس بنز

تعمیر موتور m133 مرسدس

موتور چهار سیلندر جدید مرسدس که بر روی مرسدس CLA و... نصب است. تمامی خدمات مربوط به تعمیر موتور و انجام سرویس های دوره ای این موتور در دکتر موتور ارائه می گردد. سرویس شمع و کنترلر موتور و مدار سوخت رسانی موتور M133، سرویس روغن، عیب یابی و تعمیر تمامی عواملی که سبب بد کارکردن موتور می شود، بررسی احتراق بنزین خودور، بررسی و تعمیر متعلقات توربوی M133، و تمامی سایر خدماتی که برای این موتور نیاز دارید.

تعمیر موتور m272 مرسدس بنز

تعمیر موتور m272 مرسدس

موتور شش سیلندر تولیدی مرسدس بنز که بر روی بسیاری از مرسدس های کلاس C و E و S و CLS و... از سال های 2004 تا 2019 با ورژن های مختلف نصب است، تعمیرات اساسی موتور M272 یاتاقان زده و شاتون زده، رفع روغن سوزی، رفع صداهای اضافه موتور در زمان کارکرد، اورهال و نوسازی موتور و رفع جرم داخل موتور، تنظیم موتور و سرویس های دوره ای، عیب یابی کامل موتور و رفع تمامی عوامل بد کارکردن موتور M272 مرسدس

تعمیر موتور m276 مرسدس بنز

تعمیر موتور m276 مرسدس

نسل جدید موتور شش سیلندر تولیدی مرسدس بنز که بر روی بسیاری از مرسدس های کلاس C و E و S و CLS و... از سال های 2014 تا 2019 با ورژن های مختلف نصب است، تعمیرات اساسی موتور M276 یاتاقان زده و شاتون زده، رفع روغن سوزی، رفع صداهای اضافه موتور در زمان کارکرد، اورهال و نوسازی موتور و رفع جرم داخل موتور، تنظیم موتور و سرویس های دوره ای، عیب یابی کامل موتور و رفع تمامی عوامل بد کارکردن موتور M276 مرسدس

تعمیر موتور m113 مرسدس بنز

تعمیر موتور m113 مرسدس

موتور هشت سیلندر تولیدی مرسدس بنز که بر روی خودروهای CLS S SL و ... نصب است تعمیرات اساسی موتور M113 یاتاقان زده و شاتون زده، رفع روغن سوزی، رفع صداهای اضافه موتور در زمان کارکرد، اورهال و نوسازی موتور و رفع جرم داخل موتور، تنظیم موتور و سرویس های دوره ای، عیب یابی کامل موتور و رفع تمامی عوامل بد کارکردن موتور M113 مرسدس

تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس مرسدس بنز ، تعمیرات و عیب یابی تمامی گیربکس های خودروهای بنز

گیربگس بنز نیز مانند موتور های ساخت بنز خاص است با این تفاوت که گیربکس های بنز را خود کمپانی مرسدس بنز نمی سازد. گیربکس های مرسدس بنز اکثرا محصول کمپانی ZF هستند. این گیربکس ها در ایران اکثرا دچار کم لطفی واقع می شوند. آنچه که شما با عنوان تعمیر گیربکس خودروی خود مواجه هستید اکثرا تعویض گیربکس با نمونه استوک دیگر است. در واقع کمتر پیش می آید که گیربکس های ZF در ایران تعمیر شوند. تحویل های کوتاه مدت  یک روزه و دو روزه ناشی از همین فعالیت است. ما در مرکز دکتر موتور گیربکس خودروی مرسدس شما را در زمان یک هفته تعمیر میکنیم نه زودتر اما چرا؟ گیربکس خودروی شما هر چه هم معیوب باشد تعمیر کردنش بهتر از تعویض آن با یک لوپ لوپ است. دقیقا جنس استوک نقش لوپ لوپ دارد.

تعمیر جلوبندی مرسدس بنز

تعمیر جلوبندی مرسدس بنز در تعمیرگاه تخصصی دکتر موتور ، رقع تمامی عیوب ممکن در سیستم جلوبندیخودروهای مرسدس بنز ، رفع گیجی قرمان ، رفع ناپایداری های غیر استاندارد خودروهای مرسدس بنز و فرمانپذیری خودرو ، رفع کشیدگی فرمان به یک جهت خاص ، رفع عوامل لاستیک سایی و تنظیم زوایای چرخ، عیب یابی تخصصی سیستم های تنظیم ارتاع در خودروهای مرسدس بنز ، پرس کاری بوش های مندل و طبق های مرسدس بنز و تمامی خدماتی که مربوط به عیب یابی و تعمیر سیستم تعلیق خودروهای مرسدس بنز می باشد در دکتر موتور ارائه می گردد.

جلوبندی سازی

تعمیرگاه مرسدس بنز در غرب تهران

با توجه به موقعیت تعمیرگاه مرسدس بنز دکتر موتور در تهران ، عزیزانی که ساکن غرب تهران هستند به سادگی می توانند با این مرکز در تعامل باشند یعنی اگر در جستجوی تعمیرگاه مرسدس بنز در غرب تهران یا تعمیرگاه مرسدس بنز در منطقه 2 تهران و یا تعمیرگاه مرسدس بنز در منطقه 5 تهران هستید به سادگی می توانید به تعمیرگاه مرسدس بنز دکتر موتور مراجعه نمایید. عزیزان ساکن در سایر مناطق تهران نیز می توانند با درخواست خودروبر تخصصی ، بدون پرداخت هزینه خودروی مرسدس بنز خود را به تعمیرگاه منتقل کنند.